Без використання мінеральних добрив сьогодні важко уявити вітчизняне сільське господарство. Ці сучасні хімічні засоби допомагають аграріям не тільки підвищити врожайність культур, а й забезпечують покращення їхньої якості, впиваючи на збільшення білку, цукру, вітамінів та крохмалю у рослинах. Більший врожай – кращі прибутки, — таке правило справді спрацьовує, якщо використовувати засоби підживлення сільгоспкультур.

Мінеральні добрива і їх ціна

Вартість мінеральних добрив не є надто високою та недоступною для українських аграріїв. А компанія «Украгроком» із задоволенням допоможе придбати будь-які види мінеральних добрив за помірними цінами. В нашому каталозі ви  маєте можливість ознайомитись із різноманітними засобами захисту рослин та добривами, а також із їхньою вартістю. Ми не лише забезпечимо ваше господарство необхідною кількістю препаратів, а й надамо кваліфіковану консультацію з приводу норм застосування, дозування, зберігання та використання мінеральних добрив. Також наші спеціалісти допоможуть підібрати мінеральне добриво, яке б стало найефективнішим вирішенням ваших проблем. Забезпечуючи культури якісними мінеральними добривами від «Украгроком», ви забезпечуєте прибуток для свого господарства! До речі, у нас діє гнучка система знижок для постійних клієнтів, тому ціна мінеральних добрив для вас може бути ще нижчою.

Мінеральні добрива мають наступні переваги:

  • доступні за ціною;
  • покращують фізичні властивості та структуру ґрунту;
  • володіють повним комплексом підживлення;
  • зручні у використанні;
  • універсальні;
  • впливають на культуру протягом усього вегетаційного періоду;
  • допомагають підвищити врожайність;
  • підвищують якісний склад культур.

Дрібне листя, блідо-зеленого кольору (або навіть пожовкле), зів’яле або тонке стебло, відсутність або мала кількість плодів – все це лише мала частина ознак того, що культура потребує підживлення. Азот, калій, фосфор, сірка, молібден, залізо – саме таких елементів може не вистачати рослинам для повноцінного росту і розвитку. Тому завдання для аграріїв номер один – це забезпечити культури всіма необхідними мікроелементами. Звичайно, використовуючи у своїй діяльності мінеральні добрива, потрібно також пам’ятати про «золоту середину», тобто застосовувати ці хімічні засоби треба у достатній кількості, а не у збільшеній. Адже від цього може бути завдано шкоди і навколишньому середовищу, і ґрунту, і здоров’ю людям, які потім будуть споживати плоди такої діяльності у вигляді їжі.

Мінеральні добрива від «Украгроком» — це висока якість і доступна ціна!