Мінеральні добрива стали добрими друзями українських аграріїв. Досвідчені фермери добре розбираються у типах ґрунтів, та використовують добрива залежно від потреб культури, яку вирощують. Добрива розрізняють прості та комплексні. Використання таких хімічних елементів може збільшити врожай вдвічі.

Прості добрива складаються з одного елемента. Часто використовують азотні, фосфорні, та калійні. Якщо до добрива входить більше однієї складової, то їх називають комплексними або тукосумішами.

Властивості мінеральних добрив

Без якісних добрив збільшується ймовірність загибелі великої кількості врожаю. Цьому сприяє недолік поливу, несвоєчасне збирання врожаю , напад комах-шкідників , а також не дуже хороші погодні умови. Саме тому необхідно використовувати якісні мінеральні добрива, які допоможуть багатьом рослинам пережити холодну і сиру зиму, а також зможуть уберегти майбутній урожай від гризунів і комах.

Наприклад азотні добрива є гарним підживленням для рослин, якщо цієї хімічної сполуки не вистачає ріст рослини починає гальмувати, послаблюється утворення бічних пагонів і коренів, з’являються дрібні листки і т.д. Основною зовнішньою ознакою дефіциту азоту є блідо-зелене забарвлення листя, поява некрозів, висихання і відмирання тканин. Щодо фосфору, то він входить до складу білків, нуклеїнових кислот, фосфоліпідів, фосфорних ефірів цукрів, нуклеотидів (АТФ, НАДФ), вітамінів. При дефіциті калію листя рослин зупиняють свій ріст. Тобто кожен з елементів є важливим для здорового розвитку рослини.

           Ціна Мінеральних добрив не висока, також вони повністю відповідають світовим стандартам, роблять рослини більш стійкими до різних захворювань, продовжують терміни зберігання зібраного врожаю і підвищують стійкість продукції при тривалому транспортуванні. Різні за своїм складом і рівнем ефективності мінеральні добрива стануть вашими незамінними помічниками в справі вирощування різних культур і дозволять регулярно збирати багатий урожай. Ціна мінеральних добрив обрадує кожного агронома, а результат не змусить довго чекати. Ціни представлені в каталозі продукції «Украгроком». Фахівці компанії допоможуть вибрати добриво, яке підходить для вашого ґрунту та культури, яку Ви вирощуєте. Мінеральні добрива найчастіше необхідні для фермерських господарств або сільськогосподарських угідь у величезних кількостях. Ви можете замовити у нас будь-який обсяг мінеральних добрив та засобів захисту рослин.