На сьогоднішній день спеціалістам аграрного сектору вже не потрібно доводити, що використання мінеральних добрив – це запорука високих урожаїв сільськогосподарських культур. Азот, калій, фосфор, сірка, залізо, молібден тощо – всі ці макро та мікроелементи є надзвичайно важливим «будівельним матеріалом» для рослин, без якого порушується процес фотосинтезу, клітинний ріст та поділ, обмінні процеси, не розвивається коренева система та зелені органи, а плоди втрачають корисні властивості та смакові якості. Як результат, господарська діяльність може не принести бажаних результатів, а саме: прибутків та економічної вигоди.

Мінеральні добрива: ціна питання

Звісно, кожен господар бажає виростити якомога кращий урожай, проте не кожен готовий вкладати кошти у мінеральні добрива. Починається пошук більш дешевого варіанту, який здається вигідним. Проте, така позиція не є правильною, адже невисока ціна практично завжди означає низьку якість товару. А у випадку підживлення сільгоспкультур мова йде про вплив на навколишнє середовище та здоров’я людини, яка і буде споживати у вигляді продуктів харчування вирощені на низькоякісних мінеральних добривах овочі, плоди, фрукти, зерно та насіння.

Сучасний ринок агрохімії пропонує безліч варіантів мінеральних добрив: однокомпонентних, комплексних, гранульованих, рідких, дешевих, дорогих, від вітчизняного виробника та закордонних. Вибір завжди залишається за сільгоспвиробником.

Мінеральні добрива від компанії «Украгроком»

Асортимент мінеральних добрив, які пропонує наша компанія, досить широкий  та здатний задовольнити потреби будь-якого сільськогосподарського підприємства і фермерського господарства нашої країни. Крім того, «Украгроком» пропонує різну розфасовку добрив – ви маєте змогу обрати для себе найбільш зручний варіант. З мінеральними добривами ми працюємо більше 10 років і на сьогоднішній день є однією із провідних компаній у цій сфері діяльності. Своїм клієнтам ми пропонуємо не лише високоякісну продукцію за помірними цінами від вітчизняних та закордонних виробників, а й кваліфіковане консультування нашими спеціалістами з питань вибору найбільш оптимального та потрібно підживлення, яке найкраще підійде саме для ваших вирощуваних культур.

Тукосуміші – це вигідна та цікава пропозиція від нашої компанії. Такі добрива мають безліч переваг та випускаються за індивідуальним замовленням, тому клієнт завжди може обрати як склад добрив, так і розфасовку.