Мінеральні добрива — речовини, які використовуються для покращення, підживлення і підгодівлі рослин, властивостей ґрунту, підвищення врожаїв. У ґрунтах частіше за все є всі потрібні рослині поживні елементи. Але трапляється й так, що окремих елементів буває замало для гарного розвитку рослин. Калій хлористий — кисле добриво, експерти стверджують, що його можна використовувати у всіх ґрунтово-кліматичних зонах, окрім солонців та солончаків.

Чим корисний калій хлористий?

Багатьма дослідами було доведено, що калій – один з найважливіших елементом харчування, бо саме він сприяє збільшенню врожаю та зеленої маси при достатній азотній і фосфорної підгодівлі. Калій є ключовим функціональним елементом, який бере учать у важливих фізіологічних процесах розвитку та дозріванню рослин. Він сприяє нормалізації процесу фотосинтезу, активізує відтік вуглеводів з платівок листя в інші органи, допомагає рослинам більш ефективно засвоювати вологу та зменшити випаровування. Крім покращення врожайності, добрива підвищують якість усієї продукції: це проявляється у тому, що рослини стають більш стійкими до захворювань, підвищенні витримки плодів при зберіганні і транспортуванні , а також поліпшенні їх смакових і естетичних якостей . Усі добрива, у складі яких є хлор, найкраще вносити в ґрунт задовго до посіву — восени під перекопування.

Вносити його краще при осінній обробці землі; можна змішувати з іншими добривами, за винятком сечовини. При достатньому рівні вологи у ґрунті хлористий калій можна вносити ранньою весною і застосовувати в підгодівлі. При застосуванні калійної солі підвищується посухостійкість, морозостійкість багаторічних рослин , краще визріває деревина і коренеплоди. Крім того, калій сприяє зниженню концентрації нітратів в організмі та зменшує надходження радіонуклідів у рослину. Систематичне внесення калію значно покращує ґрунт. Норми використання добрива встановлюються зважаючи на кліматичні умови, результати агрохімічних аналізів ґрунту та біологічні потреби і заплановану врожайність культур.

Калій хлористий – це недорогий та дієвий спосіб підтримати та помножити врожай. Мінеральні добрива «Украгроком» відповідають найвищим світовим стандартам якості, а завдяки великій кількості поживних елементів та речовин, що входять у склад добрив, вони є найоптимальнішим варіантом догляду за рослинами.