Сучасна вітчизняна аграрна промисловість у своїй діяльності активно використовує різноманітні мінеральні добрива для підвищення врожайності культур. Застосування цих засобів – це вже більша половина успіху, адже міндобрива містять усі необхідні хімічні елементи, що сприяють активнішому росту та розвитку рослин. Стабільний високий врожай будь-якої сільськогосподарської культури можна забезпечити при умові використання мінеральних добрив.

Чому варто вибирати мінеральні добрива від «Украгроком»

Компанія «Украгроком» є лідером українського агрохімічного ринку. У даній сфері ми працюємо вже понад 12 років. Це суттєвий термін, що дозволив нам накопичити знання, досвід і обрати найкращі та найефективніші мінеральні добрива, щоб сьогодні запропоновувати їх нашим клієнтам.

«Украгроком» гарантує високу якість пропонованої продукції. Крім того, вас приємно здивують наші помірні ціни на мінеральні добрива від найвідоміших виробників. До речі, ми співпрацюємо не лише з вітчизняними заводами, що виробляють азотні, фосфорні, калійні, сірчані та інші види добрив, а й пропонуємо продукцію від закордонних агрохімічних брендів.

Рівень надання послуг компанією «Украгроком» та професійне консультування нашими спеціалістами з приводу вибору та застосування мінеральних добрив – це та сфера, в якій ми постійно вдосконалюємось та намагаємось відповідати усім потребам наших партнерів. Надійність, професіоналізм та якість – це три основні принципи діяльності нашої компанії. Вибираючи мінеральні добрива від компанії «Украгроком», можете бути впевнені у стовідсотковому результаті!

         Які види мінеральних добрив пропонує «Украгроком»?

На нашому сайті у розділі «Мінеральні добрива» ви маєте можливість ознайомитись з усім спектром засобів, які ми пропонуємо. Крім того, там міститься короткий опис кожного із засобів, що включає в себе основні характеристики добрива, переваги його застосування та норми використання. Якщо цієї інформації недостатньо, щоб зробити свій вибір, наші консультанти із задоволенням нададуть вам всі необхідні дані щодо певного виду мінеральних добрив.

Отже, компанія «Украгроком» пропонує тукосуміші, діамофоску, сульфоамофос, нітроамофоску, калій хлористий, сульфат амонію, карбамід, КАС (карбідно-аміачну суміш), селітру аміачну та багато інших різновидів мінеральних добрив від найкращих виробників.