Як правильно обрати

Мінеральні добрива на даний момент широко застосовуються при обробці різних ґрунтів. Щоб досягти найбільшого ефекту від їх використання, необхідно знати їх види, склад, норми та способи внесення в ґрунт.

Як купити правильне добриво  

Мінеральні добрива купити — важлива складова агропромисловості. У ґрунті міститься певний запас мікроелементів і корисних речовин, який у будь-який момент може бути вичерпано – в такому випадку отримати добрий врожай без підживлення ґрунту ззовні є досить важко, а іноді зовсім неможливо. Обираючи добриво, дуже важливо звертати увагу на такі фактори, як зручність застосування, цінова політика, цільове призначення, та кінцеві вигоди.

За походженням добрива поділяються на два види: власне мінеральні та органічні мінеральні. Добрива першого типу вже містять необхідний набір хімічних речовин, у той час як органічні мінеральні добрива – це продукт життєдіяльності домашніх тварин, який при розкладанні перетворюється на відповідні мікроелементи.

Аби зберегти та навіть примножити врожай кожен аграрій уважно продумує які добрива купити краще. Деякі з них складаються з одного елементу, а інші, їх називають комплексні, з декількох. Діюча речовина завжди різна, частіше за все це азот, фосфор або калій. Залежно від типу ґрунту експерти підбирають вид добрива. Азот — це головна поживна речовина для всіх рослин : без азоту білки і багато вітаміни не утворюються , особливо вітаміни групи В. Фосфор прискорює процес розвитку рослин, стимулює цвітіння і плодовитість, сприяє інтенсивному наростанню кореневої системи. Калій відіграє різноманітне значення в розвитку рослин : підтримує потрібний водний режим в них , підвищує імунітет до захворювань.                     Частота підгодівлі — не менш важливий фактор. Необхідно чітко дотримуватися рекомендацій щодо дозування, вказаних на упаковці. Ні в якому разі не перевищуйте дозу, оскільки це згубно позначиться на рослині.

Рекомендації по застосуванню добрива:

  1. Вносити добриво у вологу землю;
  2. Не удобрювати хвору рослину, спочатку її необхідно вилікувати.
  3. Використовувати добриво, зважаючи на швидкість росту рослин. Чим швидше росте, тим більше дозування.
  4. Не удобрювати культуру під час дощу.
  5. Дотримуватись інструкції.

Добрива купити – це перший крок до багатого врожаю. Підібрати правильне добриво допоможуть спеціалісти компанії «Украгроком».