Удобрення – одна із найважливіших ланок процесу вирощування сільськогосподарських культур. Здавалося б, навіщо застосовувати мінеральні добрива, якщо українські ґрунти вважаються практично ідеальними для отримання високих урожаїв? За століття господарської діяльності навіть найродючіша земля виснажується, втрачає поживні речовини та мінерали. Саме тому єдино правильний вихід – це використання добрив, як органічних, так і мінеральних. Тим більше, що сучасне сільське господарство являється свого роду бізнес-проектом, який має приносити прибутки. Немає урожаю – немає економічної вигоди.

Нітроамофоска: ефективність, підтверджена роками

Дане мінеральне добриво не є новинкою агрохімічного ринку, проте не втрачає своєї популярності у вітчизняних аграріїв. Пояснюється попит на нітроамофоску просто: такий вид удобрення відносно недорогий, має високу ефективність та напевне забезпечить хорошу урожайність широкого спектру культур. Варто зазначити, що, окрім великих сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, нітроамофоска користується успіхом і у звичайних дачників та власників присадибних ділянок, адже вона прекрасно підживлює картоплю, томати, моркву, капусту, цибулю, червоний буряк та інші овочі – тобто, всі ті культури, які найчастіше вирощують господарі для потреб своєї сім’ї.

Переваги нітроамофоски

  1. Такий вид добрива зручний у застосуванні, транспортуванні та не завдає проблем зі зберіганням.
  2. Володіє прекрасним співвідношенням «ціна – якість», тобто доступне за ціною, а ефект дає значущий.
  3. Містить у своєму складі фосфор, кальцій та азот – три хімічні елементи, які мають найбільше значення для нормального розвитку будь-якої рослини. До речі, існує декілька різновидів нітроамофоски, які між собою відрізняються процентним співвідношенням вказаних хімічних речовин (можна робити вибір, опираючись на специфіку певної культури, кліматичної зони, типу ґрунту тощо).
  4. Складова частка поживних речовин нітроамофоски складає близько 45% — а таким високим показником володіє не кожне мінеральне добриво.
  5. Дане добриво стійке до злежування, навіть при довгостроковому зберіганні.
  6. Розсипчастість та відсутність гігроскопічності – ще дві переваги нітроамофоски.
  7. Посилює стійкість культур до ранніх заморозків.
  8. Допомагає рослинам уникати таких грибкових захворювань як борошниста роса та іржа.