Мінеральні добрива – рятівники врожаю. Їх користь помітили не лише фермери з великими посівними полями, але й ті господарі, які мають невелику городину. Про різновиди мінеральних добрив годі й говорити, бо їх чимала кількість. Та варто пам’ятати, що кожне з них несе окрему функцію, та має свої особливості використання. Нітроамофоска – відоме для аграріїв добриво, користується чималим попитом у сільськогосподарському бізнесі.

Переваги нітроамофоски

До нього входить відразу три ключових елементи: азот, фосфор та калій. Добриво отримують методом азотнокислого розкладу апатитового концентрату. Експерти відзначають, що дане добриво можна використовувати на будь-яких ґрунтах, як основне, до посівне та посівне. Концентрація поживних речовин у добриві складає 45%. Нітроамофоска виступає охоронцем ґрунтів. На важких глинястих ґрунтах та чорноземах добриво вносять під оранку, а от на легких ґрунтах — навесні. Речовина помітно збільшує врожай, збагачує рослини та ґрунт, а також забезпечує міцність стебел.

Вчені зазначають, що ефективніше речовина діє на чорноземах або сіроземних ґрунтах. В ході дослідів стало відомо, що нітроамофоска добре засвоюється, крім того добриво має вирівняний гранульований склад, який гарно поєднується з іншими мінеральними добривами.

Нітроамофоска містить в собі сульфатну сірку та різноманітні мікроелементи, які необхідні для підживлення рослин. Зручна у використанні, не гігроскопічна, а також розсипчаста. Ефективність добрива підвищується при додатковому внесенні азотних добрив. Високий ефект від застосування даного добрива проявляється на посівах цукрових буряків. Ефективно на ґрунтах з підвищеним ступенем забезпеченості орного шару рухомим фосфором, а також при використанні під культури , здатні витягувати фосфор з важкодоступних сполук.

Може використовуватися в різних кліматичних зонах. Норма і спосіб внесення залежать від біологічної особливості культури, родючості ґрунтів. Нітроамофоска в обов’язковому порядку вноситься під усі овочеві , польові та тепличні культури в період вегетації. Крім того, без добавки цього добрива не обходиться вирощування зернових , технічних, просапних культур і багаторічних трав. Нітроамофоска – добриво нешкідливе, вчені стверджують, що ним складно перенаситити ґрунт. Окрім того пожежобезпечне. Добриво можна замовити зі складів «Украгроком».