Мінеральні добрива давно вже стали важливою частиною сільськогосподарської діяльності, без них складно на сьогоднішній день уявити роботу більшості аграрних підприємств України. І це пояснити просто: добрива чудодійно впливають на урожайність культур, забезпечуючи їх необхідними для розвитку хімічними елементами та поживними речовинами. Як результат, сільське господарство має прибутки, а пересічні громадяни з насолодою користуються плодами праці аграріїв. Серед мінеральних добрив виділяються справжні лідери ринку, які володіють величезним попитом завдяки високій ефективності. Один із таких лідерів – нітроамофоска.

Нітроамофоска: коротка характеристика

По-перше, дане мінеральне добриво у своєму складі містить три надважливі елементи – азот, фосфор та калій. По-друге, його можна використовувати для підживлення більшості сільськогосподарських культур. По-третє, нітроамофоска підходить для застосування у вигляді основного добрива або ж припосівного на будь-якому типові ґрунту. Особливо ефективним вказане добриво є при внесенні у чорнозем та сірозем. Також не має різниці, коли використовувати нітроамофоску – це можна робити і навесні, і восени. До того ж, вона випускається у різному вигляді, тому не виникає труднощів при підборі найзручнішої форми для застосування, транспортування та зберігання.

Нітрофос і нітрофоска: відмінності

Часто плутають ці два різновиди мінеральних добрив. Нітрофос – це подвійне комплексне добриво, що містить азот і фосфор. Нітрофоска – це скорочена назва нітроамофоски, яка в своєму складі має ще й калій. Звичайно, нітрофоска більш ефективна та містить більше поживних елементів. Крім того, в даному випадку є можливість коригувати вміст трьох хімічних елементів у необхідному для конкретної цілі співвідношенні.

Легкорозчинність у воді азоту і калію та часткова розчинність фосфору у складі нітроамофоски дозволяють говорити про те, що дане добриво можна сприймати на рівні простих розчинних сумішей. А це означає, що культурам неважко сприймати та переробляти хімічні елементи добрива, від чого ефект від застосування стає ще більшим.

Кожна сільгоспкультура має свої потреби у певних речовинах. Тому дуже часто разом із нітроамофоскою використовують і інші макро- та мікродобрива. Якщо вам необхідна консультація з приводу збалансовано підживлення рослин та правильності застосування нітроамофоски, то звертайтесь до наших спеціалістів, які із задоволенням нададуть кваліфіковану допомогу. Компанія «Украгроком» завжди допоможе своїм клієнтам вирішувати складні питання!