Одну з найбільших загроз для врожаю становлять грибкові хвороби, від яких нерідко потерпають сільськогосподарські культурі –це може не тільки суттєво зменшити, але й навіть знищити врожай повністю. Для уникнення та запобігання цієї проблеми у сільському господарстві широко використовуються фунгіциди — хімічні речовини сильної дії, які мають лікувальну та профілактичну дію проти різних грибкових хвороб.

Грінфорт КД 500 – це високоякісний фунгіцид вітчизняного виробника «Украгроком», який є аналогом відомого препарату «Дерозал». Дія Грінфорту КД 500 спрямована на захист колосових культур від грибкових хвороб та їх подальшого виникнення.

Механізм дії та застосування препарату

Грінфорт КД 500 пригнічує розвиток збудників грибку завдяки сильнодіючій активній речовині – карбендазиму. Саме він сприяє ефективному знищенню грибів на будь-якій фазі їх розвитку. Особливістю препарату є те, що він, розповсюджуючись по рослині, бореться з інфекцією не тільки зовні, але й зсередини, забезпечуючи таким чином максимальний ефект. Важливо, що Грінфорт КД 500 може бути використаний як безпосередньо для лікування грибку, так і для профілактики його появи. Препарат має не тільки контактну, але й терапевтичну та захисну дію, тривалість якої становить 7 – 14 днів залежно від середовища.

Препарат дуже зручний у використанні завдяки тому, що він виготовляється у формі суспензії, а не порошку, як у випадку багатьох фунгіцидів. Рослини слід обприскувати за допомогою дрібнокаліберного розпилювача, а для забезпечення найкращого ефекту проводити обробку двічі: у фазі формування кошиків або на початку цвітіння, а другий раз – через два тижні. Рекомендовано проводити обробку при температурі +15…+25 градусів при оптимальній вологості та за уникнення занадто високих температур. Норма витрати робочого розчину з метою лікування становить 200 – 300 л/га.

Ефективність Грінфорту КД 500 може бути посилена завдяки рідким азотним добривам, проте їх сумісність з препаратом має бути попередньо перевірена. Застосування Грінфорту КД 500 також не виключає можливості використання додаткових засобів захисту рослин.

Аби не завдавати шкоди сільськогосподарським культурам та уникнути токсикації, дуже важливо уважно ознайомитись з інструкцією перед початком обробки. Дотримання усіх вказівок забезпечить необхідний результат та допоможе зберегти рослини та врожай.