Для забезпечення оптимальних умов розвитку сільгоспкультур обов’язково потрібен азот. При чому бажано, щоб даний хімічний елемент містив усі три форми – амідну, амонійну та нітратну, адже кожна із них по різному впливає на ріст рослин. Звичайно, на сьогоднішній день навіть найбільш родючі ґрунти не можуть дати всіх необхідних поживних речовин та макро і мікроелементів, щоб задовольнити потреби аграрного сектору. Тому і настільки популярним методом на сучасному етапі розвитку цієї галузі промисловості є використання мінеральних добрив, а особливо азотних.

КАС від «Украгроком»

Серед азотних препаратів, що використовуються для підживлення культур, лідируючу позицію займає КАС – карбамідно-аміачна суміш. Цікаво, що дане мінеральне добриво не являється новинкою агрохімічного ринку, проте інтерес до нього зі сторони вітчизняних (і не тільки) аграріїв залишається високим. Не дивно, тому що застосування КАС досить ефективно виконує свою основну функцію – сприяє прекрасній урожайності зерна, насіння, овочів, коренеплодів.

Наша компанія реалізує КАС найвищої якості від найкращих виробників. Крім того, що у нас ви можете придбати цей вид азотовмісного добрива за прийнятною ціною, наші спеціалісти нададуть кваліфіковану допомогу з приводу правильного використання КАС, норм внесення та правил безпеки. Тобто, на будь-яке питання ви обов’язково отримаєте відповідь.

Особливості КАС

Не існує хімічних речовин – ні пестицидів, ні мінеральних добрив, які б не мали як своїх плюсів, так і мінусів. Просто про останнє говорять набагато менше. Щодо КАС, то варто сказати наперед, що дане добриво все ж має переваг більше, ніж недоліків. З них і розпочнемо. Отже, мінуси КАС:

  1. Якщо не дотримуватись рекомендацій щодо використання цього добрива та норм внесення, то існує великий ризик виникнення опіків у культур, що в подальшому негативно відобразиться на їхньому розвитку та урожайності.
  2. Щоб транспортувати та зберігати КАС, необхідно мати спеціальні ємності (що не завжди економічно вигідно). Вони можуть бути вироблені із таких матеріалів як поліпропілен, нержавіюча або вуглецева сталь.

Переваги КАС:

  1. Містить всі відомі форми азоту.
  2. Характеризується високою універсальністю та можливістю використання на будь-яких етапах вегетації культур, у будь-яку пору року, навіть при засушливій погоді, для широкого спектру рослин.
  3. Впливає на віруси мікоплазми.
  4. Відрізняється рівномірністю внесення, особливо у порівнянні із гранульованими добривами.
  5. Поєднується у сумішах з іншими видами мінеральних добрив та хімічними засобами захисту рослин.
  6. Володіє пролонгованою дією.
  7. У КАС відсутні біурети.
  8. Невисока собівартість внесення.