Економіка сільськогосподарського виробництва є невід’ємною і надзвичайно важливою складовою успішного проведення господарської діяльності будь-якого аграрного підприємства. Адже, щоб у результаті забезпечити рентабельність, необхідно точно прорахувати усі витрати протягом сезону та потенційні прибутки від реалізації вирощеної продукції. Тому і потрібно обирати такі види агрохімії, які, по-перше, є економічно вигідними, а по-друге, являються ефективними, універсальними і якісними засобами. Усім цим характеристикам на сто відсотків відповідає мінеральне добриво, що користується високим попитом у вітчизняних сільгоспвиробників. Мова йде про аміачну селітру.

Селітра аміачна: властивості

Більше третини складу даного удобрення – це азот, який є «будівельним матеріалом» для сільгоспкультур і від достатньої кількості якого напряму залежить їхня урожайність. Селітра аміачна дозволена для використання як на площах промислового значення (тобто у великих сільськогосподарських підприємствах), так і для прибудинкових чи дачних ділянках.

Чому селітру вважають універсальним добривом?

  1. У весняний період вказане азотовмісне добриво застосовують для активізації розвитку будь-яких сільськогосподарських культур без виключення. Тобто, придбавши селітру, підприємству не потрібно додатково витрачатись на інші види удобрень (маються на увазі саме ті, що містять азот).
  2. Селітру застосовують не лише для удобрення полів, а й для садів з плодовими деревами, а також для квітів.
  3. Застосовують дану мінеральну суміш на будь-яких типах ґрунтів.
  4. Володіє непоганими фізичними характеристиками: при зберіганні не злежується. Селітра водорозчинна та гігроскопічна.

«Украгроком» пропонує

Наша компанія реалізує селітру аміачну від відомих вітчизняних виробників за помірними цінами. Пропонована нами продукція відповідає усім стандартам якості, має необхідні сертифікати.

«Украгроком» працює на ринку мінеральних добрив України більше десяти років, і завдяки набутому досвіду ми упевнено можемо стверджувати, що селітра аміачна – це той вид підживлення культур, який дійсно дає високі результати. Крім того, ми пропонуємо агрономічний супровід для наших партнерів, що означає наступне: наші фахівці допоможуть вирішити будь-яке складне питання, пов’язане із правильністю застосування добрив, із розрахунком норми внесення тощо.