Сульфат магнію є незамінним засобом збагачення ґрунту сіркою ну і звичайно магнієм.

Чому корисний сульфат магнію? 

По-перше, добриво значно збільшує врожайність, не тільки кількість, але й його якість. Саме після нього з’являється більше плодів. Що стосується квіткових рослин, то речовина здатна збільшити кількість бутонів. Для деяких рослин навіть покращить смакові якості, продукт буде соковитішим. Збільшує склад крохмалю, та інших важливих вітамінів.

Сульфат магнію гарно розчиняється у воді, легко змішується з водорозчинними добривами, його можна використовувати через різні системи поливу для підгодівлі декоративних, овочевих та інших рослин. Можна застосовувати спільно з фосфорними, а також азотними добривами.

При використанні мінерального добрива варто пам’ятати і про те, що його засвоєння безпосередньо залежить від ґрунтового покриву. Чим кисліше і за обсягом легше ґрунт, тим гостріше відчувається дефіцит харчування, в результаті відсутності магнію. На нестачу земельного голодування по сульфату магнію найгостріше реагують різні сорти томатів, картопляні бульби і огірки. У результаті відсутності магнію листки рослини починають жовтіти. Без магнію рослина не може виповнити фотосинтез, це призводить до хлорозу листків. Магній забезпечує активацію більшості клітинних ферментів і провокує перетворення мінерального азоту в білкові речовини.

Застосування 

Інструкція по використанню сульфату магнію дуже проста. Вносити кристали в ґрунт варто навесні, після того, як зійде сніг. Спочатку потрібно обкопати периметр навколо стовбура дерева, а вже потім засипати добриво і прикидати зверху землею. Щодо овочевих культур, то добриво вносять прямо в лунку перед посадкою насіння або розсади.

Для аграріїв, які засівають цілі поля, оптимальнішим варіантом буде вносити магній в ґрунт під час оранки. Кристали добрива безбарвні, тому не помітні птахам, а також тваринам, тобто добриво не з’їдять.  Найкраща та найоптимальніша температура для розчину речовини у воді становить 20 градусів. Цей фактор також потрібно взяти до уваги при поливних роботах. Ціна на продукт під час посівної збільшується через значний попит, тому краще закупити продукт значно раніше. Аби добриво не зіпсувалося варто тримати його в спеціалізованому приміщенні з правильною температурою.