Сульфоамофос використовують на всіх різновидностях ґрунтів, головні діючі компоненти – азот та фосфор. Добриво вдало поєднується з азотними та калійними сполуками. За допомогою сульфоамофосу фахівці готують будь-які тукосуміші для удобрення ґрунту.

Цінність добрива полягає : 

• в хороших товарних властивостях для змішування добрив;• в кращій порівняно з аммофосом розчинності фосфору;

• в підвищеному вмісті азоту ;

• у присутності в складі добрива кальцію і магнію, — тих всіх складових необхідних для нормального розвитку рослин

Добриво містить особливо важливі для росту рослин елементи — кальцій та магній. Ці сполуки являються основою пектину, кальцій сприяє цілісності кліткових мембран та допомагає будувати стінки клітин, окрім того відіграє важливу роль у фотосинтезі та у процесі засвоєння азоту. Магній є головною рушійною силою фотосинтезу, впливає на активність окислювально-відновлювальних процесів. При нестачі магнію знижується вміст хлорофілу в зелених частинах рослин , і розвивається хлороз між жилками листа. Нестача кальцію викликає набухання пектинових речовин, ослизеніння клітинних стінок, рослина починає в’янути. Азот в добриві представлений в аммонийной формі , через це він майже не вимивається, окрім того ініціює інтенсивне поглинання фосфату іонів корінням рослин.

Сульфоамофос. Переваги застосування

  1. Покращує якість продукції, а саме збільшує вміст білка в зернових , масла в насінні , сої та ріпаку.
  2. Збільшує продуктивність культур.
  3. Сприяє здоровому росту рослин.
  4. Підвищує життєздатність та стійкість рослин.
  5. Збільшує термін зберігання продукції.
  6. Вирівняний гранулометричний склад, сприяє легкому внесення добрива у ґрунт.

До складу речовини входить сірка, яка провокує збільшення клейковини в пшениці, вмісту масла в соняшнику , сої та ріпаку . Її значення часто недооцінюють, хоча саме вона уповільнює окислювальні процеси, до того ж підвищує життєдіяльність рослин.

             Сульфоамофос як добриво, яке містить сірку, насамперед, слід застосовувати під культури, чутливі до нестачі сірки ( олійні , бобові та ін.). Не злежується, володіє 100 % розсипчастістю , негігроскопічне , має вирівняний гранулометричний склад , не порошить .            

           Сульфоамофос пожежо- та вибухобезпечний, досить економний та нетоксичний.

Фахівці «Украгроком» допоможуть підібрати ідеальне добриво спеціально для вашого ґрунту.