«Украгроком» — компанія, яка 16 років у аграрному бізнесі. 150 високопрофесійних робітників працюють для того, щоб ви отримали гарний врожай.  Чимала кількість регіональних представництв служить для зручності, аби в найкоротші строки клієнт одержав свій товар.

Компанія пропонує ряд послуг:

  • Агрономічний супровід;
  • Агрономічний аналіз ґрунту.

Продукція «Украгроком» відповідає світовим стандартам аграрної промисловості.

Товари аграрної компанії: 

  • Мінеральні добрива;
  • Мікродобрива;
  • Грінфорт;
  • Засоби захисту рослин;
  • Насіння.

Звернувшись до компанії Вам запропонують роботу з персональним менеджером, а також агрономом. Це помітно спрощує та пришвидшує процес підбору товарів. Спеціалісти порекомендують саме ту продукцію, яка необхідна вашим рослинам. «Украгроком» йде на зустріч своїм клієнтам, а тому ми пропонуємо зручні умови оплати продукції — кредитування та співпрацю за форвардними контрактами.

Компанія постійно працює над підвищенням професійного рівня працівників, через це «Украгроком» не перший рік займає почесне перше місце в Україні серед інших аграрних компаній.

Наш девіз: «Подбаймо про врожай разом» — це своєрідне зобов’язання перед клієнтом. Однією з найбільших наших перемог стала можливість виробництва власної лінійки засобів захисту рослин —  ТМ «Грінфорт». Серія препаратів включає в себе основні гербіциди, фунгіциди, інсектициди та десиканти. Виробляється ТМ «Грінфорт» на найкращих високотехнологічних хімічних підприємствах Китаю. Окрім власної лінійки препаратів «Украгроком» пропонує ще ряд засобів захисту за рослинами, які визнані у всьому світі. Такі речовини є важливим елементом у отриманні стабільного урожаю. Основними ж партнерами виступають компанії Syngenta, Bayer, Basf, Pioneer, Maisadour. Ми не зупиняємося на досягнутому, каталог «Украгроком» постійно поповнюється новою продукцією, все для того, щоб задовольнити споживача-фермера. Основне завдання компанії – побороти шкідників, підживити рослину  та збільшити об’єми врожаю.

Компанія має свого представника в 9-ти регіонах України: Київ, Харків, Полтава, Дніпропетровськ, Черкаси, Херсон, Генічеськ, Луцьк, Рівне. Ми робимо все, щоб отримати високу продуктивність, ми впевнено називаємо себе стратегічним партнером українських аграріїв.