Сільське господарство для України – це пріоритетна галузь промисловості. Такою вона була протягом багатьох десятиліть, і такою вона залишається сьогодні. Після періоду занепаду вітчизняного сільського господарства, який спостерігався в 90-х – на початку 2000-х років (після розпаду Радянського Союзу), на сьогоднішній день ми бачимо зовсім іншу картину, яка дає впевненість у успішному майбутньому сільгоспвиробництва. Відроджуються підприємства та фермерські господарства, збільшуються оброблювані посівні площі, запроваджуються новітні підходи у технології вирощування культур. Крім того, не варто забувати, що сільськогосподарська продукція українського виробництва регулярно «фігурує» у різноманітних світових рейтингах експорту та якості, при чому завжди – на лідерських позиціях.

«Украгроком» пропонує

Наша компанія створена ще в далекому 1999 році. Ми давно зрозуміли, що вітчизняному сільському господарству на сучасному етапі розвитку необхідно, а саме:

  • якісні мінеральні добрива для збільшення продуктивності культур;
  • ефективні пестициди – хімічні засоби захисту рослин, що допомагають аграріям вирішувати низку нагальних проблем та отримувати високі урожаї;
  • насіння найбільш важливих для української промисловості культур, сівба яким дозволила б також отримувати стабільно високі урожаї та продукцію високої якості – насичену вітамінами, мінералами, цурками, крохмалем, білками.

Крім цього, компанія «Украгроком» займається реалізацією мікродобрив – хімічної продукції, що містить необхідні для культур елементи живлення.

Великий досвід роботи, сотні клієнтів та партнерів, визнання професіоналами та висококваліфікований колектив – все це коротко характеризує діяльність нашої компанії.

Торгова марка «Грінфорт»

Аналізуючи ринок агрохімікатів України, компанія «Украгроком» дійшла висновку, що необхідно створити власну торгову марку, яка була б орієнтована на потреби вітчизняного сільського господарства. Так і виникла ідея «Зеленої Фортеці» — «Грінфорт», який захищає сільгоспкультури від шкодочинних факторів – небажаної рослинності, грибкових хвороб, комах і їх личинок.

На сьогоднішній день ТМ «Грінфорт» налічує близько 20 препаратів різного профілю та характеру впливу. Їх об’єднує висока якість та цінова доступність. Ці засоби є конкурентоспроможними – за своєю ефективністю вони не поступаються найбільш відомим пестицидам від виробників із світовим ім’ям.