Значення мінеральних речовин, що входять до складу добрив, важко переоцінити. Найперше – завдяки ним суттєво підвищується урожайність сільськогосподарських культур, що забезпечує рентабельність аграрного сектору та дає перспективи на майбутнє. Також варто відзначити, що мінеральні добрива здатні підвищити опір культурних рослин до несприятливих кліматично-погодних умов, до злягання, заморозків. Завдяки такому виду підживлення бур’яни, шкідливі комахи та грибкові захворювання мають менше шансів «здолати» культуру у нелегкій боротьбі за життєдайні ресурси, та й взагалі – за існування. Саме тому вітчизняні сільгоспвиробники у великих кількостях від сезону до сезону купують мінеральні добрива, намагаючись зробити це вигідно.

Компанія «Украгроком» пропонує

Чому варто обрати нашу компанію? Чому мінеральні добрива краще купувати у нас? На ці питання є прості відповіді: по-перше, «Украгроком» — це компанія, що працює у аграрному секторі України більше 12 років. А це означає, що ми маємо безцінний досвід та прекрасну репутацію, перевірену роками співпраці із сотнями вітчизняних сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств. По-друге, за роки своєї діяльності ми точно визначили найкращих виробників мінеральних добрив, що дають найбільш якісну продукцію. І лише з ними ми працюємо, — адже прагнемо забезпечити наших партнерів такими добривами, які задовольнять усі потреби конкретного підприємства на всі 100%. По-третє, наші спеціалісти – професіонали із великої букви, які володіють безцінними знаннями з питань застосування мінеральних добрив та із задоволенням поділяться інформацією з нашими партнерами.

Висока якість, помірна ціна та обслуговування на найвищому рівні – це три основні принципи роботи компанії «Украгроком». Варто відзначити, що з роками ми лише примножуємо задоволених співпрацею з нами партнерів.

Тукосуміші від «Украгроком»

Що таке тукосуміші? На сьогоднішній день даний вид підживлення сільгоспкультур стає все популярнішим. Адже тукосуміші – це можливість обирати пропорції певних мінеральних макро- та мікроелементів, які найбільш необхідні певній культурі або певному видові ґрунту. Тукосуміші, на відміну від мінеральних добрив, що мають стандартний склад, можуть бути цілком індивідуальними та максимально відповідати потребам вашого виробництва.

Ми пропонуємо різні варіанти фасування тукосумішей, а також виготовлення таких добрив по індивідуальному замовленню.