Засоби захисту рослин використовувались землеробами здавна, проте раніше вони були виключно органічними. До того ж, велике значення мала механічна обробка посівів. На сучасному етапі розвитку сільського господарства ситуація кардинально інша: на перший план останні 20-30 років виходять пестициди (агрохімікати). Такі препарати вирізняються швидкістю впливу, високою результативністю, зручністю та простотою у застосування. До того ж, більшість із них є економічно виправданим вкладенням, адже завдяки хімічним засобам захисту рослин вдається підвищити продуктивність сільгоспкультур і, таким чином, забезпечити рентабельність виробничої діяльності.

Серед усіх різновидів пестицидів, представлених на світовому агрохімічному ринку, найбільшим попитом у сільгоспвиробників користуються гербіциди – засоби, що контролюють небажану рослинність у посівах культур. І наша країна не є виключенням.

«Украгроком» про значення гербіцидів

В умовах підвищення інтенсивності ведення вітчизняного сільського господарства велику роль відіграє захист посівів від смітних рослин, які, до речі, з’являються не лише через природні чинники, а й через недотримання технології вирощування культур та недбале ставлення до посівних площ. Чому бур’яни володіють такою високою мірою шкодочинності для будь-яких сільгоспкультур, виноградників, насаджень плодових кущів, фруктових садів?

  1. Небажана рослинність завдяки потужній природній силі являється найпершим конкурентом для культур на ранніх етапах розвитку. Конкуренція відбувається за такі життєво необхідні ресурси як ґрунтова волога, сонячне світло, поживні речовини.
  2. Деякі види рослин здатні пригнічувати ріст культур завдяки особливим ферментним виділенням, в результаті чого ті не лише відстають у рості, а й не дають очікуваного результату – урожаю.
  3. Бур’яни являються розсадниками грибкових хвороб, шкідників, слугують затишним прихистком для гризунів.
  4. Під час збирання урожаю бур’яни потрапляють у сільськогосподарську техніку, впливаючи тим самим негативно на її роботу. При цьому засмічується зібрана продукція, і зберігається вона потім значно гірше.

Саме тому компанія «Украгроком», як і більшість підприємств, що працюють на аграрному ринку, переконана у необхідності застосування гербіцидів, щоб уникнути усіх вищеперерахованих ризиків.

Наша лінійка препаратів

Серед гербіцидів, які ми пропонуємо своїм клієнтам, — лише найбільш якісні та ефективні засоби від відомих виробників Сингента, Кемінова. До того ж, ми реалізуємо продукцію власного виробництва від ТМ «Грінфорт».