У радянські часи жодна галузь промисловості категорично не розглядалась як прибутковий бізнес, адже така постановка питання суперечила головній лінії партії. Особливо невигідну позицію займало сільське господарство – воно відігравало роль «годувальниці». Проте, на щастя, часи змінились, і на сучасному етапі розвитку українське сільськогосподарське виробництво – це вдалий бізнес-проект, який здатний приносити непогані прибутки. Тим більше, що наша сільгосппродукція успішно реалізується не лише на внутрішньому ринку, а й далеко за межами України. Так, наприклад, за підрахунками наших фахівців, вітчизняний аграрний сектор у 2015 році став третім за об’ємами експортером сільгоспсировини у світі.

Для того, щоб вказана галузь промисловості і надалі продовжувала здобувати перемоги та мала змогу активно розвиватись, її необхідно забезпечити сучасними та високоефективними засобами захисту рослин, мінеральними добривами, мікродобривами, насінням тощо. Окрім того, важливо надавати вчасно кваліфіковану допомогу з тих чи інших питань спеціалістам сільськогосподарських підприємств. Все вищеперераховане і є основним завданням компанії «Украгроком».

«Украгроком»: подбаймо про врожай разом!

Наш девіз найбільш точно відображає основну ціль компанії, а саме: допомогти сільгоспвиробникам отримувати максимально високі урожаї. Можна стверджувати, що «Украгроком» це вдається – більше 10 років плідної співпраці із нашими клієнтами є переконливим тому підтвердженням.

На сьогоднішній день компанія займається багатьма напрямками діяльності. Ми реалізуємо пестициди від українських та закордонних виробників, надаємо агрономічний супровід, продаємо мінеральні добрива та тукосуміші власного виробництва. При цьому пропонуємо постійним клієнтам гнучкі системи знижок.

Серед наших партнерів – відомі вітчизняні агроконцерни та сільгосппідприємства, завдяки яким «Украгроком» має змогу набувати ще більше досвіду роботи та має яскраві приклади вдалої співпраці. Відповідальність перед партнерами, надійність, висока кваліфікація наших спеціалістів – все це допомагає компанії рухатись тільки уперед.

Торгова марка «Грінфорт»

«Украгроком» вирішив створити власну торгову марку, лінійка якої б мала гербіциди, фунгіциди, десиканти, інсектициди найвищої якості за помірними цінами. Сьогодні продукцію ТМ «Грінфорт» оцінили десятки наших клієнтів та дали їй найвищий бал. Серед переваг даної агрохімії варто виділити те, що вона була розроблена спеціально для вітчизняного споживача та орієнтувалась на специфіку українського сільського господарства.