Без засобів захисту рослин важко уявити сучасне сільське господарство, високопродуктивне та направлене на результативність. Агрохімікати дозволяють аграріям поліпшити фінансовий стан речей, допомагаючи отримувати високі урожаї цінних технічних та інших сільгоспкультур. На сьогоднішній день більша частина українського аграрного сектору у своїй діяльності користується пестицидами закордонного виробництва, вважаючи, що вони є більш ефективними та надійними. Проте, існують препарати від вітчизняного виробника, що ні за якістю, ні за ефективністю не поступаються іноземним аналогам.

Компанія «Украгроком» створює власну торгову марку

ТМ «Грінфорт» — це засоби захисту рослин від відомої вітчизняної компанії «Украгроком», яка працює на агрохімічному ринку України більше десяти років та досконало розуміється на всіх особливостях та проблемах нашого сільського господарства. У процесі співпраці з українськими сільгоспвиробниками «Украгроком» дійшов висновку, що можна і потрібно створювати власні засоби захисту рослин, які будуть здатні конкурувати на рівних із закордонними препаратами. Проте, нашою задачею було не лише створити агрохімію. Ми прагнули задовольнити потреби сільського господарства і дати йому змогу економити, тобто мета створення торгової марки «Грінфорт» — це якісна продукція за доступною ціною.

Зараз ми з гордістю можемо говорити про те, що засоби від «Грінфорт» високо оцінили найбільші сільгосппідприємства України і що на даний момент пестициди від «Зеленої Фортеці» вже не потребують додаткової реклами. Найкраща реклама – це висока якість агрохімії.

Пестициди «Грінфорт»

У лінійці засобів захисту рослин «Грінфорт» — гербіциди, фунгіциди, інсектициди, протруйники та десиканти, тобто ті препарати, які є найбільш потрібними у процесі проведення активної господарської діяльності. Варто зауважити, що на досягнутому ми не зупиняємось, а за допомогою високопрофесійних фахівців продовжуємо процес створення нових пестицидів, які б вирізнялись ще вищим ступенем безпеки для навколишнього середовища та вищою ефективністю.

Уся агрохімія від ТМ «Грінфорт» розроблена за аналогією до найбільш сучасних та прогресивних препаратів від світових виробників. Так, наприклад, у нашій лінійці гербіцидів є засоби на основі ацетохлору та гліфосату – двох найбільш популярних активних хімічних речовин. Ми також створили унікальний інсектоакарицид – Грінфорт ДМ 400 – засіб, що допомагає знищувати і комах-шкідників, і деякі види кліщів.