Захист кукурудзи від бур’янів – це перед основа гарного врожаю. Аби отримати достойні результати варто знати, яким чином краще вберегти рослинну культуру. Існує більше 200 видів бур’яну, які постійно заважають та впливають на ріст кукурудзи. На перших етапах розвитку рослина не може боротися з усіма можливими шкідниками, а тому подібний вплив помітно зменшує врожай. Вчені стверджують, що у боротьбі з бур’яном допомагають гербіциди для кукурудзи.

 

 

 

Як гербіциди врятують врожай?

Небажану рослинність побороти можна, у цьому допоможуть хімічні препарати — гербіциди, вони призначені для боротьби з бур’яном під час висіву сільськогосподарських культур. Гербіциди для кукурудзи – найефективніший спосіб своєчасної боротьби з небажаною рослинністю. Бур’яни споживають вологи більше, аніж кукурудза, а тому такий небажаний вплив води може зменшити урожай на 20% та навіть 30%. Аби цього уникнути експерти радять, слід звернутися до хімічних заходів. Серед популярних гербіцидів для кукурудзи виділяють — Грінфорт НК 40, Банвел 4S, Діален Супер, Дуал Голд, Естерон та інші. Всі вони призначені для боротьби з різними видами небажаної рослинності: з однорічними та багаторічними дводольними, та однорічними злаковими бур’янами.

Як стверджують експерти, кукурудза найбільш стійка до гербіцидів, та при їх використанні слід звернути увагу на сортові особливості. Аби уникнути токсикації рослин вчені застерігають, що гербіциди варто використовувати лише за їх цільовим призначенням і в правильних дозах.

Якщо дотримуватися умов на яких наголошує виробник, то ваш врожай за допомогою гербіцидів для кукурудзи лише примножиться.