Догляд за земельними ділянками сільськогосподарського призначення, незалежно від їх розмірів, — завжди важка та кропітка праця. Рослини, так само як і ґрунти, потребують постійного догляду та захисту, особливо від бур’янів – одного з найпоширеніших негативних факторів, який, якщо з ним не боротися належним чином, може вплинути на якість та кількість врожаю.

Грінфорт ТМ 750 – це високоефективний гербіцид, за допомогою якого ви зможете швидко та надовго подолати цю проблему. Розглянемо більш детально особливості цього препарату.

Функції та призначення препарату

Грінфорт ТМ 750– засіб, що допоможе захистити посівів зернових колосових культур від дводольних бур’янів. Хімічний засіб за своїм складом є аналогом препарату «Гранстар», а тому ефективно знищує небажану рослинність та контролює подальшу її появу на ділянках.

Особливість препарату полягає в тому, що він застосовується виключно після сходу посівів. Діюча речовина засобу – трибенурон-метил – поглинається корінням та листками, після чого швидко розповсюджується усією рослиною. В результаті гальмується, а згодом повністю зупиняється, процес поділу та росту клітин, що, у свою чергу, призводить до швидкої загибелі бур’яну. Грінфорт ТМ 750 діє майже миттево, тому ріст рослини буде припинено вже через декілька годин після завершення оброблення, а повна загибель бур’яну очікується через 12-21 день.

Спосіб застосування гербіциду Грінфорт ТМ 750

Момент застосування Грінфорту ТМ 750 залежить від двох важливих факторів: по-перше, від того, на якій стадії розвитку перебуває оброблювана культура (від 2-3 листків до появи прапорцевого листка та кущіння), а по-друге – власне від стадії розвитку бур’яну. У цьому випадку найефективнішою вважається фаза 2-4 листків, проте показник може відрізнятися залежно від типу рослини.

Грінфорт ТМ 750, на відміну від багатьох гербіцидів, не втрачає своєї ефективності при низьких температурах, а тільки несуттєво подовжує процес загибелі бур’янів. Натомість опади, якщо вони випали протягом 3-х годин з моменту обробки, можуть значно сповільнити дію препарату. Зауважте, що також не рекомендується використовувати Грінфорт ТМ 750 у комплексі з фосфорорганічними інсектицидами, бо це може спричинити токсикацію культурних рослин.

Препарат малотоксичний для тварин, людей та корисних комах. При застосуванні згідно з інструкцією, гербіцид Грінфорт ТМ 750 гарантує необхідний результат протягом тривалого часу.