Сучасне сільське господарство складно уявити без застосування засобів захисту рослин , немає жодної промислової культури, жодного регіону, де б їх не застосовували для контролю шкідливих об’єктів.

Захистити рослину від шкідників – це важливий етап перед отриманням врожаю. Українські поля та городи постійно знаходяться під впливом бур’янів , фермери не перший рік борються зі шкідниками, та перемогу отримує не кожен. Дехто вважає, що достатньо лише повиривати зайву рослинність, та вчені говорять зворотне. Рослини потрібно  весь час удобрювати та захищати.

Необхідно знати і розрізняти хімічні засоби захисту рослин. Адже дані препарати мають строго певний об’єкт впливу ( збудник хвороби , комахи — шкідники, вид або сімейство бур’янів ) .

 

Компанія «Украгроком» виділяє декілька засобів для захисту рослин: 

Вони вироблені відповідно до європейських стандартів якості та характеризуються високим рівнем екологічної і токсикологічної безпеки .

  • Гербіциди:

Це хімічні речовини, їх головне завдання – знищення зайвої рослинності. В асортименті компанії 30 видів різноманітних гербіцидів. Головне завдання – знищення бур’янів.

  • Інсектициди:

Захищають рослини від шкідливих комах, тому що деякі з них можуть суцільно зменшити, та навіть винищити врожай. Одним з найпоширеніших видів пестицидів є інсектициди. Вони застосовуються проти гризунів , комах — шкідників та їх личинок , хвороб і грибків. Ці препарати є високоефективною отрутою.

  • Фунгіциди:

Долають грибкові захворювання, які негативно впливають на рослину.

  • Десиканти

Хімічні препарати з групи пестицидів , що викликають зневоднення тканин рослин, що прискорює їх дозрівання і полегшує збирання врожаю.

Сучасні препарати високої якості значно відрізняються від своїх попередників: їх ефективність вище. Сьогодні для того, щоб мінімізувати потенційну небезпеку для навколишнього середовища і людей , пестициди роблять адресними , а це означає, що в рекомендованих концентраціях вони малотоксичні для людини. Для того, щоб рослини нормально росли і розвивалися , необхідно створити максимально сприятливі умови, використовуючи своєрідні прийоми: своєчасне і якісне добриво , регулювання температурного і водного режиму та ін. В такому випадку культурна рослина матиме більше сил для опору різним хворобам і шкідникам.Хімічні засоби захисту рослин — це гарантія гарного врожаю.