Якщо шкідники, комахи, бур’яни постійно впливають на ваш врожай, помітно зменшують його, то час шукати вихід з ситуації. Досвідчені фермери давно використовують засоби для захисту росли. Одні з них борються з комахами, інші з бур’янами, та загалом захищають рослини від негативного впливу. Деякі аграрії досі побоюються, що використання гербіцидів шкодить сільськогосподарським культурам, та вчені довели, що це не так. Якщо точно дотримуватися всіх вказівок по використанню хімічних речовин, то збільшиться врожай та покращиться якість продукції. Наприклад, використання ацетохлору допоможе побороти бур’яни однорічних злакових та деяких дводольних бур’янів до змикання рядків культури. Крім того він пригнічує процеси клітинного дихання в коренях рослин. Експерти стверджують, що препарат активно діє протягом 12 тижнів з моменту внесення. Гербіцид інгібує у чутливих рослин синтез білка. Оскільки він не діє на бур’яни, що вже зійшли, його потрібно застосовувати до їх появи. Після внесення додаткової обробки гербіцидами робити не варто.

Переваги застосування 

Особливим плюсом та перевагою в порівнянні з іншими засобами по захисту рослин ацетохлор дуже перебірливо ставиться по відношенню до рослини, яку захищає, до того ж не впливає на наступні культури в сівозміні, оскільки практично не зберігається до кінця вегетаційного періоду. Під впливом високих температур ацетохлор не змінює свою дію, виконує основні його функції, відрізняється високою фотостабільністю.  Ацетохлор відносно швидко руйнується в рослинах , залишки в зеленій масі кукурудзи зберігаються протягом 40 — 50 днів. У ґрунті період напіврозпаду становить від 8 до 18 днів. Сильно сорбується ґрунтом і не вимивається в нижні горизонти .

Робочий розчин необхідно готувати в день обробки на спеціально обладнаних майданчиках. Бак наполовину заповнюють водою і при працюючій мішалці додають гербіцид, при цьому залишки препарату змивають кілька разів водою з ємкості, в якій знаходився пестицид . Потім повністю заповнюють бак обприскувача водою при включеній мішалці. Добре сумісний в бакових сумішах з рідкими підгодівлями і гербіцидами. Кожного разу необхідно перевіряти суміші на сумісність. Спеціалісти радять зберігати ацетохлор в закритих складських приміщеннях у закритій заводській упаковці при температурі від мінус 10 ° С до плюс 35 ° С .

У лінійці ТМ «Грінфорт» ацетохлор представлений препаратом Грінфорт АХ 900. Подробиці щодо застосування ви можете дізнатися у представників компанії Украгроком.