Хімічні засоби захисту рослин на сучасному етапі розвитку сільського господарства – це основа ефективного ведення господарської діяльності та запорука високої урожайності культур. Серед усіх різновидів пестицидів провідну роль відіграють гербіциди – препарати, за допомогою яких знищують смітні рослини у посівах. Пояснити необхідність використання гербіцидів нескладно: з кожним роком, незважаючи на проведення системної боротьби із бур’янами, їхня кількість на полях не зменшується, а залишається стабільно високою «завдяки» недотриманню технології вирощування культур, надмірному внесенню мінеральних добрив тощо.

Засоби захисту рослин проти рослин

Агрохімікати, що контролюють забур’яненість посівів і, таким чином, сприяють підвищенню продуктивності культур, — це і є гербіциди. Сучасна агрохімічна промисловість пропонує масу варіантів таких препаратів, що відрізняються між собою за ціною, за якістю, характером і способом впливу, за тривалістю захисної дії. До того ж, важливо, щоб такі засоби захисту рослин були безпечними і для культур, і для навколишнього середовища, і для здоров’я людини. Адже, як відомо, переважна більшість пропонованих ринком гербіцидів не володіють такими цінними характеристиками (проте, володіють високим рівнем ефективності щодо швидкого і тривалого знищення небажаної рослинності).

«Украгроком» пропонує

Наша компанія – лідер українського агрохімічного ринку, в «арсеналі» якої знаходяться пестициди від найбільш відомих виробників з усього світу. До того ж, ми реалізуємо продукцію власного виробництва, що випускається торговою маркою «Грінфорт».

Серед переваг співпраці із компанією «Украгроком» у розрізі придбання саме гербіцидів варто виділити наступне:

  1. Ми не лише продаємо хімічні препарати, а й надаємо фахові консультації з приводу правильності вибору того чи іншого засобу, рекомендуємо, який препарат у кожному конкретному випадку краще обрати.
  2. Ми працюємо достатньо тривалий час з українськими сільгоспвиробниками, а тому володіємо достовірною інформацією про найбільш гострі та поширені проблеми, з якими доводиться працювати аграріям.
  3. Наша цінова політика характеризується одним влучним словом – «гнучка». Це означає, що для постійних клієнтів у нас діє система знижок та програми лояльності.
  4. Серед пропонованої нами продукції – гербіциди із світовим ім’ям: Мілагро, Пантера, Реглон Супер, Ураган Форте і т.д. А ще – пестициди власного виробництва Грінфорт Хорс, Грінфорт Екстра, Грінфорт АХ 900 та багато інших.