Засоби захисту рослин. Каталог продукції
//Засоби захисту рослин. Каталог продукції

Засоби захисту рослин. Каталог продукції

Неможливо уявити сучасне сільськогосподарське виробництво без застосування хімічних препаратів, які сприяють захисту культур від різноманітних негативних факторів. Мова, звичайно, йде про пестициди, а під негативними факторами маються на увазі бур’яни, грибкові хвороби, шкідливі комахи і так далі. Без систематичного контролю вказані чинники можуть завдати значних економічних втрат, знищуючи посіви та впливаючи не найкращим чином на кількість і якість урожаю.

Хімічні засоби захисту рослин – це найбільш ефективний та швидкий спосіб вирішити більшість проблем аграрного сектору. Агрохімічний ринок України пропонує безліч варіантів пестицидів як від закордонних виробників, що мають світове визнання, так і від вітчизняних, які теж користуються популярністю завдяки відносно невисокій вартості продукції та непоганим характеристикам агрохімікатів.

Засоби захисту рослин, які пропонує «Украгроком»

Наша компанія – визнаний лідер українського агрохімічного ринку, який вже більше десяти років працює у даній сфері та налічує десятки задоволених такою співпрацею клієнтів. Безперечно, роки плідної роботи – це, перш за все, досвід. Спеціалісти «Украгроком» детально вивчили потреби вітчизняного аграрного сектору та розуміються на усіх особливостях нашого сільськогосподарського виробництва. А тому, засоби захисту рослин, які ми реалізуємо, повністю відповідають цим потребам.

Пестициди від «Украгроком» — це агрохімія від найкращих виробників. Це висока якість, результативність та дієвість. А ще – це економічна вигода, адже наші засоби захисту рослин дозволяють аграріям економити на інших статтях витрат: наприклад, паливно-мастильних матеріалах для техніки, щоб проводити механічну обробку полів; на оплаті праці найманих робітників тощо. До того ж, хімічні препарати однозначно позитивно впливають на підвищення урожайності будь-яких культур – шляхом їх захисту від комплексу шкодочинних факторів.

Що є у нашому каталозі продукції?

З лінійкою засобів захисту рослин, які ми пропонуємо, можна ознайомитись на нашому сайті у розділі «Продукція». Серед представлених пестицидів є фунгіциди, гербіциди, десиканти та інсектициди. До речі, ми пропонуємо не лише агрохімію зі світовим ім’ям, наприклад, Нурел Д, Карате Зеон, Ураган Форте, Мілагро, Альто Супер, а й продукцію власного виробництва, яка випускається під торговою маркою «Грінфорт».

Засоби захисту рослин «Грінфорт» — це передовий досвід визнаних виробників агрохімікатів, помножений на сучасні технології виробництва, безпеку для навколишнього середовища, високу якість та оптимальну вартість для українських аграріїв.

2019-03-29T14:00:11+00:0002. 09. 2016|

Оставить комментарий