Неможливо уявити сучасне сільськогосподарське виробництво без застосування хімічних препаратів, які сприяють захисту культур від різноманітних негативних факторів. Мова, звичайно, йде про пестициди, а під негативними факторами маються на увазі бур’яни, грибкові хвороби, шкідливі комахи і так далі. Без систематичного контролю вказані чинники можуть завдати значних економічних втрат, знищуючи посіви та впливаючи не найкращим чином на кількість і якість урожаю.

Хімічні засоби захисту рослин – це найбільш ефективний та швидкий спосіб вирішити більшість проблем аграрного сектору. Агрохімічний ринок України пропонує безліч варіантів пестицидів як від закордонних виробників, що мають світове визнання, так і від вітчизняних, які теж користуються популярністю завдяки відносно невисокій вартості продукції та непоганим характеристикам агрохімікатів.

Засоби захисту рослин, які пропонує «Украгроком»

Наша компанія – визнаний лідер українського агрохімічного ринку, який вже більше десяти років працює у даній сфері та налічує десятки задоволених такою співпрацею клієнтів. Безперечно, роки плідної роботи – це, перш за все, досвід. Спеціалісти «Украгроком» детально вивчили потреби вітчизняного аграрного сектору та розуміються на усіх особливостях нашого сільськогосподарського виробництва. А тому, засоби захисту рослин, які ми реалізуємо, повністю відповідають цим потребам.

Пестициди від «Украгроком» — це агрохімія від найкращих виробників. Це висока якість, результативність та дієвість. А ще – це економічна вигода, адже наші засоби захисту рослин дозволяють аграріям економити на інших статтях витрат: наприклад, паливно-мастильних матеріалах для техніки, щоб проводити механічну обробку полів; на оплаті праці найманих робітників тощо. До того ж, хімічні препарати однозначно позитивно впливають на підвищення урожайності будь-яких культур – шляхом їх захисту від комплексу шкодочинних факторів.

Що є у нашому каталозі продукції?

З лінійкою засобів захисту рослин, які ми пропонуємо, можна ознайомитись на нашому сайті у розділі «Продукція». Серед представлених пестицидів є фунгіциди, гербіциди, десиканти та інсектициди. До речі, ми пропонуємо не лише агрохімію зі світовим ім’ям, наприклад, Нурел Д, Карате Зеон, Ураган Форте, Мілагро, Альто Супер, а й продукцію власного виробництва, яка випускається під торговою маркою «Грінфорт».

Засоби захисту рослин «Грінфорт» — це передовий досвід визнаних виробників агрохімікатів, помножений на сучасні технології виробництва, безпеку для навколишнього середовища, високу якість та оптимальну вартість для українських аграріїв.