Бур’яни, комахи, хвороби, шкідники, недостатня кількість вітамінів і мінералів у складі рослин – з таким комплексом проблем щороку доводиться боротись вітчизняним аграріям, щоб забезпечити високі врожаї сільськогосподарських культур. Ця боротьба є досить складним і тривалим процесом, проте, використовуючи сучасні засоби захисту рослин, вона може стати більш ефективною і дасть змогу отримати прекрасний результат.

         Що потрібно знати про засоби захисту культур?

По-перше, існує розподіл на хімічні і біологічні препарати, що мають захисну дію. По-друге, їх класифіковано за:

  • хімічним складом;
  • цілями застосування;
  • характером впливу;
  • способом проникнення.

Хімічні засоби захисту рослин відомі як пестициди. Компанія «Украгроком» — лідер українського агрохімічного ринку. Ми пропонуємо своїм клієнтам високоякісні, ефективні та дієві препарати, що допоможуть досягти поставлених цілей – отримати чудовий врожай культур та достойний прибуток від своєї господарської діяльності. Наші спеціалісти не лише нададуть кваліфіковану консультацію з питань продажу, доставки, застосування і зберігання засобів захисту рослин, а й підберуть найоптимальніший варіант засобів боротьби із шкідниками та небажаною рослинністю у кожному конкретному випадку. Наша мета – не просто запропонувати свої послуги і продати певний вид пестицидів, а забезпечити плідну і постійну співпрацю з сільськогосподарськими підприємствами України.

Які хімічні засоби захисту рослин пропонуються сьогодні?

Гербіциди – створені для знищення бур’янів у посівах культур. Володіючи високою фізіологічною властивістю та достатньою ефективністю, ці хімічні сполуки, до того ж, економічно вигідні (характеризуються відносно невеликими витратними нормами).

Інсектициди – допомагають сільгоспкультурам позбавитись від комах, що шкодять росту та розвитку рослини.

Для боротьби із грибами та їхніми спорами застосовують фунгіциди.

Десиканти сприяють підсушуванню культури перед початком збору врожаю. Дані засоби пришвидшують процес дозрівання насіння, зменшують вологість, що необхідно для раціональнішого розподілу робочого процесу під час жнив. Крім того, після збирання урожаю насіння досушується набагато швидше.

Родентициди застосовуються для боротьби зі щурами, мишами та іншими теплокровними гризунами. Акарициди сприяють знищенню кліщів.

Застосування засобів захисту рослин може мати не  лише користь, а й приносити шкоду навколишньому середовищу, тваринам, птахам і навіть здоров’ю людини. Тому їхнє використання має бути обережним, згідно норм дозування. Якщо з цього приводу у вас виникли питання – звертайтесь, спеціалісти компанії «Украгроком» готові дати відповідь на кожне із них!