Аби отримати гарний врожай кожен з фермерів докладає чимало зусиль. Удобрює та постійно бореться зі шкідниками, хворобами, бур’янами. Одні використовують народні методи, а інші користуються штучними добривами. Останні мають більший врожай та якісні продукти. А от перші ризикують взагалі втратити врожай через острах користуватися хімічними препаратами. Фахівці стверджують, що боятися нічого, якщо підійти до питання з розумом. Засоби захисту рослин – рятівники українських, та  світових врожаїв. Навіть відмовка, щодо родючих чорноземів тут не поконає. Якщо вчасно не захистити поля чи сади можна як мінімум на рік попрощатися з родючістю земель. Екологічна ситуація в країні невпинно псується, з’являється все більше хвороб, які натуральними добривами не врятувати.

Види засобів захисту рослин

Спеціалісти компанії «Украгроком» виділяють чотири види засобів захисту рослин, серед них: гербіциди, інсектициди, фунгіциди, десиканти. Сучасні препарати високої якості значно відрізняються від своїх попередників: їх ефективність на порядок вище. Сьогодні для того, щоб мінімізувати потенційну небезпеку для навколишнього середовища і людей , пестициди роблять адресними , а це означає, що в рекомендованих концентраціях вони малотоксичні для людини, в той час як для організму — мішені — смертельно небезпечні.

Кожен з засобів захисту рослин має свою спрямованість. Наприклад, інсектициди, борються комахами шкідниками. Фунгіциди протистоять хворобам, які постійно намагаються знищити рослину, гербіциди використовують для винищення небажаної рослинності, тобто бур’янів. Десиканти — це препарати на основі хімічних речовин , які викликають підсушування рослин на корені. Вони застосовуються в передзбиральний період з метою прискорення дозрівання сільськогосподарських культур, поліпшення їх якості і полегшення збирання врожаю.

Широке розмаїття ЗЗР дозволить Вам підібрати продукт, який найбільш підійде до конкретної ситуації. Висококваліфіковані співробітники компанії «Украгроком» підберуть для Вас оптимальний продукт і нададуть детальну консультацію щодо його використання.