Колосові зернові культури завжди являлись для аграрного сектору нашої країни пріоритетним напрямком діяльності. У радянські часи Україна давала левову частку зерна для всіх союзних республік. Та й сьогодні наша пшениця успішно експортується у різні куточки світу і вважається продуктом високої якості. Хоча виростити гарний урожай цієї культури не так вже й легко в умовах постійної загрози від небажаної рослинності, шкідливих комах, вірусних та грибкових захворювань тощо.

У технології захисту посівів пшениці від різноманітних негативних факторів найбільш складним та вартісним пунктом є боротьба із бур’янами. Конкуруючи із небажаною рослинністю за мікроелементи, вологу та сонячне проміння, пшениця втрачає істотний відсоток своєї урожайності. А бур’яни супроводжують дану культуру від сівби та сходження до стиглості та вбирання полів.

Гліфосат: в чому переваги?

Найбільш небезпечними для посівів пшениці є однорічні злакові та дводольні рослини, багаторічні злакові та дводольні. Саме для цих бур’янів «ворогом номер один» є хімічна речовина гліфосат та гербіциди на її основі. Взагалі, гліфосат вважають найпоширенішим пестицидом в усьому світі – його використовують у своїй діяльності більшість аграрних підприємств планети. Надзвичайно висока ефективність, швидкість дії та тривалість захисту посівів – це три основні переваги даного препарату, які і зробили його таким популярним.

Для того, щоб захистити пшеницю, гліфосат застосовується до її посіву, у період підготовки ґрунту. Більшість гербіцидів на основі даної речовини являються неселективними гербіцидами, що володіють системною дією. Гліфосат діє на рослинність наступним чином: він поглинається наземними органами бур’янів та розноситься по всьому організму, включаючи кореневу систему. Цей засіб порушує процес синтезу білків, фотосинтезу та впливає на дихальну систему рослин, призводячи тим самим їх до загибелі. Після обробки гліфосатом бур’яни не відростають, адже він знищує і їхню кореневу систему. До речі, в залежності від етапу розвитку рослин та погодно-кліматичних умов, повне відмирання небажаної рослинності наступає протягом  2-4 після оброблення.

Гербіциди для пшениці від компанії «Украгроком»

Наша компанія не могла не розробити власного препарату, в основі якого був би гліфосат. І ми це зробили: в лінійці пестицидів нашої торгової марки «Грінфорт» є гербіцид Грінфорт КС 500. Ефективність та високу якість цього засобу вже позитивно оцінили десятки наших партнерів. Окрім того, «Украгроком» пропонує своїм клієнтам і інші засоби захисту пшениці, включаючи фунгіциди та інсектициди. А для підвищення урожайності даної культури ми реалізуємо мінеральні добрива від найкращих вітчизняних та закордонних виробників, а також тукосуміші.