Як показує багаторічна практика, аграрний сектор нашої країни успішно застосовує у своїй діяльності різноманітні засоби, що сприяють захисту сільгоспкультур від бур’янів, шкідників та хвороб, а також хімічні препарати, що підвищують загальну врожайність та поліпшують якісний склад продукції. Звичайно, клімат, ґрунти та погодні умови, які ми маємо, в переважній більшості є сприятливими для багатьох рослин. Проте, такі умови не заважають аграріям працювати більш ефективно, щоб забезпечувати плодами своєї діяльності не тільки внутрішній ринок України, а й збільшувати обсяги експорту сільськогосподарських продуктів харчування.

         Компанія «Украгроком» —  допоможе досягти успіху!

Компанія «Украгроком» вже більше 10 років співпрацює з вітчизняним аграрним сектором у напрямку забезпечення високоякісними та надійними засобами захисту рослин та мінеральними добривами. Наша діяльність  пов’язана із вирішенням будь-яких проблемних питань, що виникають у аграріїв, з приводу застосування, норм дозування, зберігання та використання хімічних препаратів для рослин. Спеціалісти компанії «Украгроком» — це досвідчені, висококваліфіковані професіонали, які чудово знаються на всіх тонкощах вирощування сільгоспкультур. Наша мета – допомогти аграрним компаніям підвищити до максимуму врожайність їхніх посівів, тим самим допомогти отримати якомога більший прибуток.

Однією з найбільших важливих задач, що потребує вирішення, завжди була, є і буде проблема боротьби із шкідниками, хворобами та небажаною рослинністю, яка пригнічує розвиток сільськогосподарських культур.

Які методи боротьби існують?

Сучасний аграрний сектор має у своєму доробку та використовує 5 способів боротьби за врожайність:

  • агротехнічний;
  • хімічний;
  • біологічний;
  • фізико-механічний;
  • інтегровану систему захисту культур.

Компанія «Украгроком» пропонує своїм клієнтам засоби, що відносяться до хімічного способу вирішення проблем. Взагалі, перевага хімічного способу боротьби з бур’янами, хворобами рослин та шкідниками полягає у високій ефективності, швидкій дії та високій окупності. До того ж, використання одного препарату, наприклад, може мати комплексну дію – впливати як на небажану рослинність, так і допомагати культурам захиститись від певних хвороб. З іншого боку, застосовуючи хімічні засоби, необхідно чітко дотримуватись норм використання та дозування, адже при неправильному використанні вони можуть нести загрозу навколишньому середовищу та здоров’ю людини. Спеціалісти компанії «Украгроком» із задоволенням нададуть консультацію з приводу безпечного застосування хімічних засобів.