УКРАГРОКОМ

КАР'ЄРА

Компанія «Украгроком» – одна з найбільших компаній аграрного ринку України. Ми займаємо провідну позицію у сфері засобів захисту рослин та поставок мінеральних добрив, динамічно нарощує об'єми реалізації мікродобрив та насіння.
Компанія «Украгроком» – одна з найбільших компаній аграрного ринку України.

ТОВ «Украгроком» займає провідну позицію у сфері засобів захисту рослин та поставок мінеральних добрив, динамічно нарощує об'єми реалізації мікродобрив та насіння.

Сьогодні «Украгроком» – це компанія з різнобічною сферою інтересів, в якій працює більше ніж 200 співробітників, яка має 9 представництв та 17 регіональних складів.

Представництва «Украгроком» розташовані в таких містах України, як: Київ, Харків, Полтава, Дніпро, Луцьк, Черкаси, Тернопіль, Херсон та Одеса.
Серед головних принципів роботи компанії – чесність, відповідальність, прозорість.
Філософія компанії в галузі управління персоналом – це довгострокові інвестиції в наш персонал.
~
Ми зацікавлені в створенні умов, при яких наші співробітники зможуть максимально реалізувати свій потенціал та досягти визначних результатів.
Успіх, визнання, повага та любов клієнтів до компанії «Украгроком» – це результат професійної роботи команди, відповідальне ставлення до власної справи, невпинне прагнення вдосконалюватись та розвиватись.

В нашій компанії працюють люди, які сповнені нових ідей, з прагненням до впровадження інноваційних проектів та плідного співробітництва. Вони амбітні, цілеспрямовані, знають, як досягти успіху, та докладають для цього максимум зусиль.

Компанія зацікавлена в пошуку та залученні в свої ряди цілеспрямованих, ініціативних, енергійних та творчих людей, які вміють працювати в команді, готові до вдосконалення професійних знань та навичок.

Співробітництво з компанією «Украгроком» є гарантією справжнього партнерства та плідного результату!
~
Актуальні вакансії
Ми оперативно оновлюємо вакансії, додавайте цю сторінку до обраних, якщо хочете стати частиною нашої дружньої компанди!
Приєднуйтеся до нашої команди!
Успіх, визнання, повага та любов клієнтів до компанії «Украгроком» – це результат професійної роботи команди, відповідальне ставлення до власної справи, невпинне прагнення вдосконалюватись та розвиватись.
Про актуальні вакансії ви можете дізнатися на нашій офіційній сторінці у FacebookВ компанії «Украгроком» завжди раді вітати кваліфікованих спеціалістів у своїй команді.
Ви можете направити своє резюме на електронну адресу: [email protected], із зазначенням назви вакансії, на яку Ви претендуєте, і ми обов'язково розглянемо Вашу кандидатуру на предмет відповідності вакансії, яка є в наявності. У випадку, якщо Ви не знайшли для себе прийнятну вакансію, направляйте своє резюме, яке ми внесемо до бази кандидатів, і в разі, якщо в Компанії буде відкрита вакансія, що відповідає Вашому досвіду та знанням, ми обов'язково надамо зворотній зв'язок.
Заздалегідь дякуємо за Ваш інтерес до нашої Компанії!

З повагою,
Департамент управління персоналом