УКРАГРОКОМ

ПРО КОМПАНІЮ

Серед основних принципів роботи компанії – чесність, відповідальність, вміння знайти порозуміння і надати висококваліфіковану консультацію, а також гарантувати клієнтові високу врожайність шляхом забезпечення системи захисту своєю торговою маркою за оптимальну ціну.
«Подбаймо про врожай разом»
– для нас не просто гучне гасло, красиві слова чи рекламний хід, для команди компанії «Украгроком» – це роки активного розвитку, успішної роботи та плідної співпраці з українським аграрним сектором.
Компанія «Украгроком» створена в 1999 році і, пройшовши довгий шлях від кількох десятків колег, які з ентузіазмом дивилися в майбутнє і вірили в свою справу, на сьогоднішній день ми маємо понад 200 висококваліфікованих співробітників, 11 представництв в різних містах нашої країни і 20 регіональних складів.
Бути молодою компанією в молодій Україні непросто, але ми подолали цей складний шлях, щоб зараз впевнено сказати: «Украгроком» – справжній лідер українського аграрного ринку, «Украгроком» – компанія, яка, розвиваючись сама, допомагає досягти успіху іншим!

Компанія «Украгроком» створена в 1999 році і, пройшовши довгий шлях від кількох десятків колег, які з ентузіазмом дивилися в майбутнє і вірили в свою справу, на сьогоднішній день ми маємо понад 200 висококваліфікованих співробітників, 11 представництв в різних містах нашої країни і 20 регіональних складів.
9

регіональних представництв
20

років на аграрному ринку України
200

висококласних професіоналів
4000

постійних клієнтів
МІСІЯ І ЦІННОСТІ

Професіоналізм, дотримання високих стандартів обслуговування клієнтів, повага до своєї справи і досягнення поставлених завдань – це лише невелика частина цілей, які ставить перед собою команда компанії «Украгроком».
Ми переконані, що успіх приходить тоді, коли кожен співробітник вважає себе частиною одного цілого, коли є зацікавленість в роботі і мотивація до саморозвитку. В такому випадку плодами діяльності будь-якого підприємства, компанії або організації стають повага партнерів і клієнтів, визнання конкурентами, збільшення бази клієнтів, чиста репутація та перспективне майбутнє.

Місія компанії «Украгроком» – це, перш за все, задоволення потреб наших партнерів у високоякісній продукції і високопрофесійних консультаційних послугах.
СТРАТЕГІЯ
Ми чітко усвідомлюємо для себе, що сіль­ ське господарство є локомотивом розвитку економіки України, а аграрна сфера в ціло­ му – інвестиційно привабливим сектором. Наш Клієнт є основною цінністю, тому стра­ тегічно ми будуємо нашу роботу так,щоб він був забезпечений Найякіснішою продукці- єю у Найкоротші терміни за привабливою ціною і отримував Найкращий результат.


Для цього сьогодні створені механізми, що допомагають супроводжувати клієнта від зародження урожаю до отримання прибутку. Кожен співробітник Компанії на перше місце ставить для себе Якість наданих ним послуг, Репутацію Компанії та її Професіоналізм.
ЯКІСНІ ПРОДУКТИ
Щороку лінійка асортимент поповнюється новими високоякісними продуктами . Окрім цього, для кращого обслуговування наших Клієнтів, ми працюємо лише зі світовими лідерами у галузі засобів захисту рослин, насіння та мінеральних добрив.


ФІНАНСОВА ВИГОДА
Завдяки фінансовим інструментам компанії «Украгроком» наш Клієнт має можливість продати свій урожай за світовими ринковими цінами, отримавши максимальну вигоду.

ПОВНИЙ СУПРОВІД
Висококваліфіковані професіонали компанії «Украгроком» здійснюють якісний супровід Клієнта протягом усього періоду спільної роботи від початку посівної до отримання фінансового результату.
Головні принципи нашої діяльності:
 • Відповідальність перед клієнтами
 • Надання висококваліфікованої допомоги
 • Чесність в партнерських відносинах
 • Безумовне досягнення цілей співробітництва
 • Розуміння та взаємоповага
 • Відданість справі
Основні напрямки діяльності компанії «Украгроком»
 • Продаж
  мінеральних, водорозчинних та мікродобрив
 • Реалізація
  високоякісних засобів захисту рослин і насіння польових культур
 • Професійний
  агрономічний консалтинг та комплексний підхід до кожного клієнта
 • Фінансові програми
  та сервіси, програма лояльності для постійних клієнтів


Ми подолали складний шлях, щоб зараз упевнено сказати: «Украгроком» – справжній лідер українського аграрно­го ринку, «Украгроком» – компанія, яка розвиваючись, допомагає досягти успіху іншим! Ми, безперечно, дбаємо про свою репута­цію порядного та надійного партнера, який вчасно приходить на допомогу та здатен вирішити питання найвищої складності у своїй сфері діяльності.
Украгроком: подбаймо про врожай разом!

НАША КОМАНДА

Колектив «Украгроком» – це команда професіоналів, об'єднана спільними корпоративними цілями, які поділяють ключові цінності компанії.

У компанії працює 250 співробітників, наші представництва та представники знаходяться в 11 регіонах.

Ми цінуємо командний дух, єдність і згуртованість. Незважаючи на виклики, які нам кидає ринок останнім часом, впевнені – разом ми не тільки легко подолаємо труднощі, а й ще більше зміцнимо наші позиції. Адже ми завжди будемо дотримуватися принципів взаємовигідного співробітництва та виконання взятих на себе зобов'язань.