Компанія «Украгроком» – одна з найбільших компаній аграрного ринку України.

ТОВ «Украгроком» займає провідну позицію у сфері засобів захисту рослин та поставок мінеральних добрив, динамічно нарощує об’єми реалізації мікродобрив та насіння.

Сьогодні «Украгроком» – це компанія з різнобічною сферою інтересів, в якій працює більше ніж 200 співробітників, яка має 11 представництв та 17 регіональних складів.

Представництва «Украгроком» розташовані в таких містах України, як: Київ, Харків, Полтава, Дніпро, Луцьк, Черкаси, Тернопіль, Вінниця, Житомир, Херсон та Одеса.
Серед головних принципів роботи компанії – чесність, відповідальність, прозорість.

Філософія компанії в галузі управління персоналом – це довгострокові інвестиції в наш персонал.

Ми зацікавлені в створенні умов, при яких наші співробітники зможуть максимально реалізувати свій потенціал та досягти визначних результатів.

Успіх, визнання, повага та любов клієнтів до компанії «Украгроком» – це результат професійної роботи команди, відповідальне ставлення до власної справи, невпинне прагнення вдосконалюватись та розвиватись.

В нашій компанії працюють люди, які сповнені нових ідей, з прагненням до впровадження інноваційних проектів та плідного співробітництва. Вони амбітні, цілеспрямовані, знають, як досягти успіху, та докладають для цього максимум зусиль.

Компанія зацікавлена в пошуку та залученні в свої ряди цілеспрямованих, ініціативних, енергійних та творчих людей, які вміють працювати в команді, готові до вдосконалення професійних знань та навичок.

Співробітництво з компанією «Украгроком» є гарантією справжнього партнерства та плідного результату!

Вакансії:

Переваги:

  • Офіційне працевлаштування
  • Конкурентна заробітна плата
  • Можливість професійного, фінансового та кар’єрного росту
  • Гнучкий графік роботи
  • Зручне розташування офісу
  • Комфортні робочі місця

  • Медичне страхування
  • Дружній колектив
  • Корпоративні заходи
  • Робота в команді професіоналів

Форма для надсилання резюме

Я даю згоду ТОВ «Украгроком» на обробку наданих мною персональних даних, згідно Закону України «Про персональні дані».

В ТОВ «Украгроком» завжди раді вітати кваліфікованих спеціалістів у своїй команді.

Ви можете направити своє резюме на електронну адресу: [email protected], із зазначенням назви вакансії, на яку Ви претендуєте, і ми обов’язково розглянемо Вашу кандидатуру на предмет відповідності вакансії, яка є в наявності. У випадку, якщо Ви не знайшли для себе прийнятну вакансію, направляйте своє резюме, яке ми внесемо до бази кандидатів, і в разі, якщо в Компанії буде відкрита вакансія, що відповідає Вашому досвіду та знанням, ми обов’язково надамо зворотній зв’язок.
Заздалегідь дякуємо за Ваш інтерес до нашої Компанії!

З повагою,
Департамент управління персоналом